Adolf Hitler – zagorzały przeciwnik mieszania ras, antysemita, ludobójca, tyran i człowiek który doszedł do władzy tylko dzięki sobie. Czy mógł być homoseksualistą?

I tak i nie. Różne źródła – różne wersje, różni historycy – różne hipotezy. Niektóre źródła podają, iż młody Hitler kochał się w czasie pełnienia służby wojskowej w adiutancie sztabowym pochodzenia żydowskiego. Podobno istnieją listy żołnierzy, w których opisywany jest romans obu żołnierzy. Gdzie indziej dowiadujemy się że Adolf dostawał dwuznaczne propozycje od dużo starszego od siebie zamożnego Żyda. Propozycja została odrzucona przez młodzieńca.

Jeszcze w innych publikacjach czytamy że Adolf stronił od kobiet bo miał tylko jedno jądro i małego penisa. Bardzo wstydził się swojej ułomności i dlatego wstydził się rozbierać przed kobietami. Miał propozycję seksualną od jednej panienki która w zamian za seks miała nieodpłatnie odstąpić mu pokój. Kiedy kobieta otworzyła mu drzwi swojego mieszkania, ubrana tylko w szlafrok uwidaczniając jej nagie walory, Hitler uciek gdzie raki zimują.

W książce “Spowiedź Hitlera”, Hitler opowiada swoją historię życia. Żyd (doktor z dziecięcych lat Adolfa) spisuje biografie Hitlera. Zadaje mu pytanie na temat homoseksualizmu. Adolf zdegustowany kategorycznie okazuje swoje obrzydzenie do takich ludzi. Jednak na pytanie czy kiedyś śnił o stosunku z innym mężczyzną odpowiada, że tak i że to było dziwne przeżycie. Zastanawiam się, czy aby na pewno to był tylko sen?

A jaka była prawda?

Tak naprawdę ciężko jest dojść do prawdy, Hitler będąc u władzy kazał niszczyć wszystko co dotyczyło jego młodości. Każdy skrawek dokumentu ukazujący jego słabość natychmiast był niszczony i palony, albo przewieziony do jego bunkra w Berlinie. Hitler doskonale zataił swoją młodzieńczą przeszłość. Do dziś historycy mają zagadkę co do osoby Hitlera, nadal jest wiele tajemnic i nieścisłości.

W niektórych źródłach można przeczytać o abstynencji seksualnej Hitlera, Adolf stwierdził że jego kochanką są Niemcy i wszystkie niemieckie kobiety. Prawdą jednak jest to że potraktowany gazem musztardowym w czasie I wojny światowej stracił swoje libido i chęć do współżycia z kobietami.

Brigitte Hamann, niemiecka pisarka dotarła do ciekawych dokumentów. Na podstawie znaleziska napisała książkę w której ukazuje seksualne podboje Hitlera oraz przedstawia narodziny Bestii. “Wiedeń Hitlera”, mam zamiar przeczytać dzieło pisarki i szukać odpowiedzi w nurtujących mnie pytaniach. Ale o tym w następnym wpisie o Adolfie Hitlerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *